Pro naše fanoušky a příznivce jsme připravili zpěvník ke stažení. 

Zpěvník obsahuje všechny naše aktuálně hrané písně vč. akordových značek.

Zpěvník si můžete stahnout hned v několika formátech.
Kromě běžného zpěvníku pro Word a PDF si můžete stáhnout také databázi pro elektronický zpěvník Miraf SongBook pro Windows i pro Android

15 letKamarádi, fanoušci a všichni příznivci Country Colapsu. Tak už je to konečně tady. Po dlouhých letech očekávání se nám podařilo dokončit naše nové CD. Dlouho jsme přemýšleli o názvu a nakonec jsme se rozhodli, že použijeme motto, které letos používáme a které vystihuje vše - 15 let s Vámi.

Na CD najdete 15 našich (a snad i Vašich) nejoblíbenějších písniček, které můžete slýchat na našich vystoupeních: Hej kočí, Vzpomínka na březen, Dřevorubecká abeceda, Briga Polína, Rákosí, Loď John B., Znám kout, Začni větře dout, Naschville, Zrádný banjo, Rocky Top, Sbohem kapitáne,  Hříbě, Plácek v údolí, Suchou stezku Vám.

CD si můžete zakoupit za 150,- Kč na našich vystoupeních, nebo v elektronické podobě od 99,- Kč na Supraphonline.cz

Ukázky z CD:

 

el_reka     15.7. 2005 spatřila světlo světa malá stříbrná placička - naše nové CD, které jsme nahrávali po několik víkendů začátkem léta ve studiu BENAS v Seči. CD se jmenuje Elektrická řeka a obsahuje 14 našich vlastních písniček. CD jsme pokřtili 24.9.2005 na Svojšickém Podzimu. Toho se ujal Ivety táta, pan Jiří Jeníček, který se o toto CD velmi zasadil a zajistil potřebné finance.

CD si můžete koupit za 120,- Kč na našich vystoupeních, nebo v elektronické podobě od 99,- Kč na Supraphonline.cz

Ukázky z CD:

colaps04    Na opakované žádosti našich příznivců a kamarádů jsme nahráli 23.5.2004 náš nový demáček s označením ´04. Nahrávali jsme u Majka v kuchyni a podle toho to taky vypadá. Přesto pokud by někdo měl o něj zájem, může si ho objednat

 

 

Dnešní den

Svátek má: ,
zítra: .

Příští vystoupení

Naše poslední CD

Naše odkazy

facebook fanklub

folktime

rajce.net | místo pro vaše fotografie

Bandzone.cz

Novinky e-mailem

Přihlášení

Nejnovější fotografie

48_FTP_Horni_Jeleni_14
48_FTP_Horni_Jeleni_14
48_FTP_Horni_Jeleni_01
48_FTP_Horni_Jeleni_01
Mala_Losenicei_06
Mala_Losenicei_06
Mala_Losenicei_04
Mala_Losenicei_04