Přesto, že letošní léto nebylo tak nabité jako v minulých letech, i během letošního léta jsme účinkovali na několika pěkných akcích. Dědka postupně nahradila Zuzka a docela se nám dařilo.

1star24.6. jsme hráli ve Stéblové u příležitosti tradiční pouti.

1star25.6. jsme se spolu se skupinou Banditos zúčastnili mini festiválku Country na Dolíku v Semíně. Bohužel diváků nepřišlo mnoho.

1star 2.7. v hospůdce M.A.S.H. ve Veselí také nepřišlo přiliš lidí. Nakonec nás déšť vyhnal z předzahrádky dovnitř do hospody, kde jsme pokračovali jen tak, bez aparatury, a nakonec to byl pěkný večer.

1star8.7. jsme hráli na již tradiční akci v Pardubicích - Opékání buřtů, tentokrát před restaurací Galanta Na Drážce.

1star4.8. jsme již tradičně zavítali do Hospůdky Pod Drnem v Hoješíně u Seče a jako vždycky: Bylo to super! Nádherné počasí a hromada lidí, to máme rádi.

galanta   country lecice

1star5.8. jsme se zůčastnili country festivalu na Kocábě v Malé Lečici, Kde jsme měli tu čest předskakovat Františkovi Nedvědovi a tak jsme si to taky pěkně užili.

1star13.8. Jsme zavítali do Kraskova do Hospůdky Peklo.

1star20.8. Další naší tradiční zastávkou je hrad Trosky a 9. ročník přehlídky trampských písní Trosecký širák. Účinkování na hradě je opravdu nevšením zážitkem, a tak nás mrzí, že letošní ročník byl nejspíš poslední.

trosecky sirak   kunka1

1star27.8. jsme se ještě jednou vrátili Pod Drn u sečské přehrady, kde jsme odehráli poslední prázdninové hraní a bylo to ještě lepší než minule. Zkrátka neuvěřitelná atmosféra.

1star2.9. ještě pod jedním hradem pravidelně a rádi vystupujeme a to je Kunětická Hora a festival Futura fest. Tentokrát v trochu netradičním rozložení nástrojů, protože jsme byli bez Jitky, ale Drn vypomohl a nakonec se to podařilo. smile