Zobrazení: 4501

steblova     Letošní letní sezónu jsme zahájili 13.6. ve Stéblové na posvícenském posezení u místního rybníka. Ačkoliv odpoledne se nad krajem prohnala parádní bouřka, v podvečer se nakonec vyčasilo a večer se báječně vydařil.

 

 

 

 

1star     V pátek 19.6. jsme hráli v Pardubicích na Dubině při "Opékání buřtů". I tentokrát nám počasí přálo a v centrálním parku na Dubině se sešla slušná řádka lidí. Stejně jako v loni se nám hrálo bezvadně.

mytina     20.6. jsme měli čest zahájit festival Mýtina, který se koná na lesní mýtině mezi obcí Sokoleč a Poděbrady. Atmosféra byla příjemná a program zajímavý, ale přesto jsme museli brzy odjed, protože nás čekalo ještě vystoupení na výročním ohni T.O. Štvanci.

 Festival Mítina na Facebooku

 

 

 hajnickej potlach     18. července jsme se zúčastnili 8. ročníku festivalu Hajnickej potlach.

Festival zahájila ve 14 hodin skupina Rychlotrapky, následovala skupina Pouta a Modrý kšandy. Kolem půl šesté pak už vystoupala na hajnické pódiun druhá Majkova skupina KoYoTi, tentokrát doplněná o Jeffa s banjem. Přehlídkovou část festivalu zakončila skupina Fámy. 

Po 20. hodině patřil již zbytek dne COUNTRY COLAPSU a jeho countrybálu. Večer se báječně vydařil a panovala opravdu příjemná atmosféra, o kterou se lvím podílem zasloužil i zvukař Tonda Šturm, který nám připravil opravdu perfektní podmínky.

 1star     31. července jsme odehráli country večer na báječné akci Tavení skla dřevem v Deštném v Orlických horách. Tavení skla dřevem má za sebou více jak dvacetiletou tradici. V průběhu let se z experimentu stala velká prezentační akce doplněna o bohatý program, kterou navštěvuje během víkendu více jak 2500 návštěvníků.

1star    Další pro nás už tradiční akcí je festival Hronovské Zlaté slunce, který je součástí doprovodného programu Jiráskova Hronova. Letošního ročníku se první srpnovou středu zúčastnili skupiny: STRUNA Hronov, FUKANEC Nové Město nad Metují, COUNTRY COLAPS Pardubice, KAMINON Hronov, CHVÍLE Hronov, NAOPAK Dobříš, BOUNTY Brno, PAVLÍNA JÍŠOVÁ se svojí dívčí kapelou.

 1star     6. srpna jsme odehráli countrybál na jednom z našich nejoblíbenějších míst a to v Restauraci POD DRNEM v Hoješíně u Seče. Akce to byla bezvadná a jako vždy balo narváno. Dědka úspěšně nahradila Zuzka a všichni jsme si tradiční večer Pod Drnem užili.

kraskov peklo 2015      Premiérou pro nás byl country bál v hospůdce Peklo v Kraskově, který se konal v sobotu 15. srpna. V příjemném prostředí a za nádherného počasí se sešlo poměrně dost návštěvníků a kamarádů a tak se nám hrálo velice dobře. V Kraskově se nám moc líbilo a tak doufáme, že si zde zahrajeme i příští léto.

 

 

 trosecky sirak 2015   22.8. jsme účinkovali na dalším našem oblíbeném místě - na hradě Trosky, kde se uskutečnil 8. ročník přehlídky trampských písní TROSECKÝ ŠIRÁK. Letos možná poslední ve festivalové podobě.

Festival byl zahájen zapálením ohně a vztyčením festivalové vlajky v 18:30 a Country Colaps měl tu čest zahrát Vlajku a doprovodit Sašu Samotáře při zahájení festivalu. Během večera účinkovali: Wendy Waníček, skupina Alabama, SAŠA Samotář, kterého doprovodil Majk na basu. Pak již COUNTRY COLAPS a na závěr skupina KoYoTi opět za vydatné podpory Jeffa a jeho banja.

Festival se báječně vydařil a přinesl neopakovatelnou atmosféru.

1star     30.8. jsme účinkovali na pardubickém závodišti během westernového dne pořádaného v rámci programu 15. výročí firmy Foxconn.

   lodin  5.9. jsme měli zahájit program Sjezdu rodáků v obci Lodín.

Bohužel začátek nám zkomplikovala nehoda, které se zúčastnila Jitka cestou do Lodína. Naštěstí se nikomu nic nestalo a v Lodíně jsme se sešli všichni živi a zdrávi. Navíc jsme měli báječné předskokany Josefa Mladého a  Josefa Aloise Náhlovského, kteří měli původně vystupovat až po nás. Naštěstí souhlasili a operativně si to s námi vyměnili, a tak mohl program Sjezdu rodáků v Lodíně plynule pokračovat. Za Dědka opět úspěšně zaskočila Zuzka a naše vystoupení se nakonec vydařilo.