CountryBezKoleji 20142.8. jsme se zúčastnili festivalu Country bez kolejí, který stejně jako Country na kolejích uspořádal kamarád Tučňák, tentokrát na ranči Dalu v Kozohlodech u Golčova Jeníkova.

Bohužel jsme tentokrát vyrazili pouze ve třech, ale nic nám nezabránilo abychom si to parádně užili. Kromě nás se festivalu zúčastnili skupiny ROSA COELI, ŠANCE, BEZDOBRA a BLUESKOP.  Diváků se bohužel nedostavil moc i přesto, že bylo nádherné počasí. Večerní country bál nahradilo parádní jammování a tak jsme akci posoudili jako úspěšnou.

1star 7.8. jsme již tradičně hráli v Restauraci pod Drnem v Hoješíně u Seče. Tentokrát v plné parádě se vším všudy a jako vždy to bylo super.

1star 22.8. pokračovala série našich letních vystoupení v centrálním parku na Dubině v Pardubicích, v rámci Country večerů s opékáním buřtů. I tentokrát nám počasí přálo a atmosféra mezi paneláky byla překvapivě příjemná.

Trosecky Sirak 2014Srdeční záležitostí je pro nás další trampský festival, který se konal 24.8. na hradě Trosky - Trosecký širák.

Tam jsme zavítali opět po dvou letech, bohužel opět bez Jeffa. Festival nabízí neopakovatelnou atmosféru a tak se nám tam vždy hraje velice dobře. Na tom má podíl i vynikající práce zvukařů. Festival byl zahájen tradiční vlajkou a zapálením slavnostního ohně. Jako první zahrála skupina Ani se neptej. Po ní, tentokrát ve třech, pokračovalo Duo Blanice. Následovalo Domüno a po nich již byla řada na nás. Závěr večera patřil skupině Chrpa a téměř domácím Jičínským kancům.

1star První zářiový pátek se pravidelně koná Country festival pod Kunětickou Horou. Tam jsme také samozřejmě nemohli chybět. Festival zahájila skupina KoYoTi ve které hraje i Majk s Drnem a aby toho nebylo málo, na část vystoupení si vypůjčili i Jeffa. To již na pódiu stála vlastně polovina Country Colapsu který následoval. Takže po hodinovém Vystoupení KoYoTů se jenom vystřídal zbytek Colaps s Pájou a Kokinem a mohlo se začít. Celkem jsme si slušně zahráli. Po nás nastoupila skupina Není Pozdě z Chvaletic a závěr večera patři českotřebovské skupině Co dům dal. Konečné vítězství a právo si zahrát v sobotním programu na Setkání občanů pod Kunětickou Horou si vysloužila skupina Není Pozdě.