zrcadlo umeni19.6. jsme vystoupili na festivalu Zrcadlo Umění v programu Město zpívá na Pernštýnském náměstí. V rámci Folkového večera dále vystoupili Martin Langr s kapelou, Modrá kref a Trdlo.

Sice nám chyběla Jitka, která se odletěla rekreovat do Bulharska, ale statečně ji nahradil Drn. Počasí bylo nádherně letní a tak se Folkový večer vydařil.

 

Vydařilo se i naše vystoupení na oslavě Letního slunovratu na hradě Frymburk 21.6.2014.

Vystoupení mělo několik specifik, které stojí za to zmínit. Poprvé jsme hráli na aparaturu v lese. Přímo na hradě to nešlo, protože padají kameny. Po té co nám natáhli asi kilometrovou prodlužovačku a střechu nad hlavou nám zajistili tak, že ji odnesli stánku s občerstvením, jsme vynosili aparaturu na protější zalesněný kopec. Tam již hořel oheň, u které ho se hřála skupinka pořadatelů a vše pod kontrolou hlídky místních hasičů.

Úderem 19. hodiny jsme decentně, (abychom nevyplašily veverky) začali náš koncert. Přesto, že nám stále chyběla Jitka a Drn to tentokrát také vzdal, se nám hrálo opravdu dobře. Snad za to mohla ta zvláštní atmosféra. Dokonce přišlo i několik diváků. Ačkoliv jsme se celý večer obávali že přijde déšť, nakonec těsně před západem na nás mezi stromy vykouklo sluníčko.