1star   8.11. jsme hráli na taneční Svatomartinské country zábavě v Zámecké restauraci v Cholticích. Dědka bravurně zastal Drn, který je opravdovou posilou, když je Colaps nekompletní. Atmosféra byla velice přátelská a zábava se vydařila.

 1star     16.11. jsme společně s ostravskou skupinou Marod účinkovali na country bále v Proseči. Bohužel to letos nebylo v režii kamaráda Tulmeda, ale akci pořádal kamarád Pišta. Bohužel se vyplnili naše obavy z nízké návštěvnosti a tak jsme obě kapely hráli pro téměř prázdný sál. Přesto jsme si to patřičně užili ...

country-colaps-2013 042     Posledním naším veřejným vystoupením v roce 2014 byl Vánoční koncert v kapli Sv. Romédia 13.12. v Cholticích na zámku.
     Na koncert jsme se poctivě připravovali a vstříc nám vyšel i městys Choltice, který nám umožnil koncert v kapli uspořádat. Kapelu i tentokrát doplnil Drn a Dědkova Barča a abychom vyzdvihli sváteční atmosféru, na vánoční písničky a koledy se k nám přidal sbor žáků choltické základní školy.
     Velmi příjemným překvapením pro nás byla vysoká návštěva. Kaple byla zaplněna do posledního místečka a tak se nám hrálo opravdu příjemně. Nálada byla sváteční a pohodová.