Léto 2013 pro nás začalo trochu smolně. Na začátku prázdnin nám odpadlo několik vystoupení a na zbytek července jsme si nic neplánovali, protože Majk měl naplánovanou operaci a byl tak několik týdnů mimo provoz.

hronov-zlate-slunce-2013 13   První prázdninové vystoupení tak proběhlo až 7. 8. na festivalu Zlaté Slunce , který probíhá v rámci divadelní přehlídky Jiráskův Hronov. Kromě nás vystoupily skupiny STRUNA - Hronov, PEVNÁ VŮLE - Hronov, FUKAVEC - Nové Město. Od 17. hod. byla řada na nás a pěkně jsme si to užili. následovaly skupiny  CHVÍLE - Hronov , KAMION - Hronov a ELIXÍR - Pardubice. To je skupina naší bývalé zpěvačky Ivety Novákové. Aktuální sestava jí opravdu sluší a jejich vystoupení nemělo chybu. Od půl deváté pak jako vrchol festivalu vystoupila bluegrassová klasika - skupina BG CWRKOT

1star   8. 8. jsem hráli na pravidelném country večeru v restauraci Pod Drnem v Hoješíně u Seče. Tady ještě Majka bravurně zastoupil Drn a jak bývá Pod Drnem zvykem, bylo krásně, bylo plno a bylo to super.

western-boskovice-2013 283   

   Následující víkend jsme spolu s našimi dětmi strávili ve Westernovém městečku v Boskovicích. Tam jsme prožili tři nádherné prázdninové dny, plné zábavného westernového programu, který byl proložen našimi vystoupeními.

Více v článku - Western park Boskovice 2013

  

 

pod-drnem-17-8-2013 05   17. 8.  jsme se vrátili do restaurace Pod Drnem u Sečské přehrady. Naše předešlé vystoupení bylo natolik úspěšné, že si nás Drňáci vyžádali ještě jednou a to na sobotní večer.  Přesto, že nám chyběl Dědek, kterému onemocněla Barča, hrálo se opět perfektně. I tentokrát vyšlo počasí a hned od začátku bylo jasné, že bude plno. Jak je dobrým zvykem, hrálo se s plným nasazením až do druhé hodiny ranní.

 

 

country-colaps-2013 024   V pátek 6.9.  se již po 11. konal pod Kunětickou horou malý country festiválek o putovní pohár společnosti Futura. Toho jsme se po několika letech opět zúčastnili i mi a dále skupiny TOMY - Opočno, CHRPA - Chrudim a ELIXÍR - Pardubice. Festival se již tradičně koná v rámci setkání občanů pod Kunětickou horou. Vitěz festivalu má pak právo zahájit sobotní hlavní program. To se nám nakonec podařilo i když nám tuto možnost přepustila vítězná skupina ELIXÍR, která nás opět nechala na druhém místě.