country-colaps-2013_012     18.5. jsme se stali součástí programu Velkého westernového dne v pardubickém pivovaru.

Ten byl uspořádán k oslavě 20. výročí taneční country klubu VIRGINIA. Program byl zahájen v 11 hodin a byl rozdělen do několika zhruba hodinových bloků ve kterých se střídala taneční vystoupení a další program westernového dne s našimi hudebními vstupy. V průběhu dne mohli návštěvníci shlédnout taneční vystoupení nejen TCK Virginia, ale např. X tream - Jablonec n/Nisou a Rošťáci - Pardubice. Dále byly připraveny stylové soutěže pro děti i dospělé, projížďky na koních, ale i módní westernová přehlídka.  K vidění byly také fotografie a ocenění z dvacetileté historie TCK Virginia. Své umění převedla mistryně ČR v lasování a práskání bičem. To na vlastní kůži pocítil i Drn, který po 15. hodině vystřídal Blendyho. Ten musel odjet na další oslavu, tentokrát 30. výročí pěveckého sboru Klíček v Chrudimi.

Po celý den se nám hrálo skvěle nejen díky bezvadné atmosféře ale i díky bezvadnému zvuku o který se postaral Libor Nalezinek. Vrcholem westernového dne bylo pak vystoupení plzeňské bluegrassové skupiny COP.

 

country-colaps-2013_009

     30.4. jsme již po několikáté hráli na tradičním pálení čarodějnic a stavění máje v Ledci.

Ačkoliv jsme se museli obejít bez Dědka a Jeffa, kteří museli do zaměstnání, hrálo se nám moc dobře. Atmosféra byla již tradičně bezvadná a nezkazila ji ani kratičká dešťová přeháňka. Lidí přišlo, stejně jako v minulých letech dost a výborná zábava panovala celý večer.

Kolem 19 hodiny přišlo na stavění máje, po setmění zapálení čarodějnického ohně a nechyběl ani ohňostroj a lampióny. Mezitím jsme hráli jako o život a domů jsme se vraceli až za světla.

 

country-colaps-2013_004

     26.4. Jsme odehráli náš letošní první country večer v Sezemicích "Na hřišti".

Návštěva zpočátku nebyla úplně uspokojivá, ale nakonec se však pár lidí sešlo a večer se v celku vydařil.