1star      22. září jsme vystoupili ve Slatiňanech v rámci programu Dne zemědělců, potravinářů a venkova Pardubického kraje. Bohatý kulturní a doprovodný program měl přilákat množství návštěvníků a posluchačů. Bohužel počasí nebylo akci zrovna nakloněno a tak přesto, že na nás se již usmívalo sluníčko, moc lidí v areálu slatiňanského hřebčína na naše vystoupení nezůstalo. Nakonec i těch několik desítek zbylých návštěvníků a stánkařů se docela dobře bavilo.

podzimní-potlach-pardubice-06-10-12_04     Další naše vystoupení proběhlo v rámci Podzimního potlachu na Pernštýnském náměstí, který byl součástí  Podzimních městských slavností 6.10. v Pardubicích. Tentokrát se počasí vydařilo a Pernštýnské náměstí se slušně zaplnilo. Bylo potřeba trochu improvizovat, protože Jeff si léčil bolavé  nohy a Majk ztratil hlas tak, že nemoh vydat pomalu žádný zvuk, natož nějaký tón. Naštěstí nás opět zachránil Dědek. Kromě nás vystoupili ještě další pardubické skupiny Elixír a Balzamína. Závěr odpoledne pak patřil již legendární pražské folkové skupině Devítka.

1star     20. října jsme hráli country bál v Rosicích nad Labem, který byl součástí výročí 100 let hostince U Skalů. Začali jsme tak trochu netradičně, když jsme si nejprve museli uklidit sál, abychom mohli nazvučit. Další slabinou byla zima. Ačkoliv dvůr hospody byl plný dřeva, plynový kotel netopil. No,nakonec jsme se s tím všichn i vypořádali a i těch zhruba 40 lidí v obecenstvu se nakonec snad dobřa bavilo.