countrybal01-12_04     Na začátek roku jsme se rozhodli uspořádat vlastní country bál. Sice jsme si dali menší tréning již o týden dříve 21.1. , když jsme si již tradičně zahráli v Hrobicích, ale to hlavní nás čekalo 28. ledna.

    Po zkušenostech z našeho výročního country bálu jsme se rozhodli, že každý rok uspořádáme jeden bál ve vlastní režii. Letos jsme vybrali jako místo konání hostinec U Kosteleckých v Černé za Bory a udělali jsme dobře. Hospoda je to pěkná, od Pardubic kousíček, navíc v dosahu městské hromadné dopravy. Majitel nám vyšel ve všem vstříc a ani my nenechali nic náhodě. Pozvali jsme snad všechny kamarády a fanoušky a připravili pro ně zajímavý program.

 

     Úderem 20. hodiny jsme začali svou tradiční první sérii. Během ní se sál zaplnil téměř do posledního místečka. Ve třičtvrtě na devět přišla řada na první taneční vstup TS RYENGLE. Předvedli nám dva irské tance v plné parádě a u obecenstva sklidili zasloužený potlesk.

     Na druhou sérii se zaplnil již celý parket a lepší začátek sezóny jsme si nemohli přát. Následoval další taneční vstup TS RYENGLE a po třetí sérii i výuka dvou country tanců,  která měla takový úspěch,  že se musela zopakovat.

     Mezi 23. hodinou a půlnocí patřil prostor na pódiu skupině ELIXÍR. I při jejich vystoupení byl parket plný a zážitek umocnil především zpěv Ivety Novákové.

     Po půlnoci byl program již zcela v naší režii. Přesto, že kolem 1. hodiny se sál začal postupně vyprazdňovat, zábava pokračovala do 2. hodiny ranní. Nesmím zapomenout, že o zvuk se nám i tentokrát postaral Drn a i jemu patří dík za to, že se nám country bál vydařil a spokojeni jsme byli my i návštěvníci, kterých přišlo bez mála 100.

Jako bonus přidávám video od kamaráda Břéti z CountryWay

{qtube vid:=1SlmvSz6U70}